ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimiz Genelinde Yarıyıl Tatili Kış Kursları Açıldı
![İlimiz Genelinde Yarıyıl Tatili Kış Kursları Açıldı](/meb_iys_dosyalar/2023_01/25131607_WhatsApp_Image_2023-01-25_at_10.51.35_4.jpg)
İlimiz genelinde duyuru yapılarak 4-12. Sınıflara yönelik Metemetik ve İngilizce derslerinden yarıyıl yatilinde 43 kurs merkezinde 1681 öğrencinin katıldığı yarıyıl tatili kış yursları çılmıştır. Ayrıca farklı bilim gruplarından 2 kurs merkezinde 94 öğrencinin katıldığı BİLSEM kursu açılmıştır.
Kursların süresi iki hafta olup öğrencilerin eksik öğrenmelerinin telafi edilmesi ve akademik anlamda iyi bir temel oluşturulması amaçlanmaktadır.