ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

H.Ü. Rektörü Sayın Prof. Dr. Reha Metin ALKAN İmam Hatip Okulları müdürleri ile istişare toplantısı yaptı

H.Ü. Rektörü Sayın Prof. Dr.  Reha Metin ALKAN İmam Hatip Okulları müdürleri ile istişare toplantısı yaptı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ile ilimiz merkezdeki  İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları müdürlerinin katıldığı toplantıda “Çorum’da eğitim için birlikte neler yapılabilir?” konusu görüşüldü.

     H.Ü. Rektörü Sayın Prof. Dr.  Reha Metin ALKAN: “Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile pek çok çalışma yapıyoruz.  İmam Hatip Okullarımızla da çalışma yapmak istiyoruz. Çorum’da eğitimi geliştirmek için ne yapabiliriz? Üniversite olarak her türlü desteği vermeye, üniversitemizin imkanlarını paylaşmaya hazırız. Ülkemizde önemli gelişmeler oluyor. Birlikte başarı hikayeleri oluşturalım.” dedi.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Sayın Rektörümüzle pek çok konuda işbirliği yaptık ve başarılı çalışmalara imza attık Sonuçta Çorum kazanıyor. Kendisine eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Gençlerimiz için  birlikte daha neler yapabileceğimizi görüşmek için buradayız.” dedi.

     Toplantıda okul müdürleri söz alarak taleplerini dile getirdiler ve birlikte yapılabilecek projeler üzerinde bilgi alışverişinde bulundular.

23-05-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.