ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hitit Üniversitesi Rektörü Sayın Prof Dr. Reha Metin ALKAN İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret etti

     Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Hitit Üniversitesi  tarafından birlikte yürütülen projeler değerlendirilerek bilgi alışverişinde bulunuldu.
Hitit Üniversitesi  Rektörü Sayın Prof Dr. Reha Metin ALKAN İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Seyit  Ali BÜYÜK’ü ziyaret etti

     Ziyaretle ilgili bir açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “İlimize, insanımıza katma değer olarak Hitit Üniversitesi ile birlikte pek çok başarılı proje yürüttük ve yürütmeye devam ediyoruz. Sayın Rektörümüze Çorum’da eğitimin kalitesini artırma noktasında  bize verdiği destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

     Hitit Üniversitesi  Rektörü Sayın Prof Dr. Reha Metin ALKAN da: “İnsan yetiştiren kurumlar olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile bugüne kadar pek çok güzel çalışmalar yaptık. Hızla değişen dünyamızda günün şartlarını dikkate alarak birlikte yeni projeler üretmeye devam edeceğiz. Bu konuda  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ün gayretleri bizi de mutlu ediyor.” dedi.  

19-01-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.