ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Halkla Buluşma ve Huzur Toplantısı Mimar Sinan Ortaokulunda Yapıldı

Halkla Buluşma ve Huzur Toplantısı Mimar Sinan Ortaokulunda Yapıldı

     Mimar Sinan Ortaokulunda gerçekleşen toplantıya Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ, Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Alper ZAHİR, İl Emniyet Müdürü Sayın Murat KOLCU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Mimar Sinan ve Bahçelievler Mahallesi Muhtarları ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

     Toplantının başında bir konuşma yapan Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ: "Düzenli olarak yaptığımız bu toplantılarda halkımızın talepleri alınarak  takipleri yapılıyor. Önceki toplantılarda talep edilen konularla ilgili yaptıkları çalışmalardan dolayı Belediye Başkanlığına, Emniyet Müdürlüğüne, kurum amirlerine teşekkür ediyorum. Hizmetler konusunda sizden gelen talepler bizi yönlendirmeye devam ediyor. Sizin taleplerinizi görmek bizim için proje yapmayı kolaylaştırıyor. Ne yapmamız gerektiğini bize öğretiyor. İşlerimizi yaparken sizin anlattıklarınız bizim için daha öncelikli hale geliyor.” dedi.

     Halkla buluşma ve huzur toplantısında, Valimiz Sayın Necmeddin KILIÇ mahalle sakinlerine tek tek söz vererek onların istek ve şikâyetlerini dinledi. Çözüm konusunda ilgili daire amirlerini talimatlandırdı.

19-10-201819-10-201819-10-201819-10-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.