ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hafızlık Okulu için müracaatlar 24.05.2017 Çarşamba günü sona eriyor.

Hafızlık Okulu için müracaatlar 24.05.2017 Çarşamba günü sona eriyor.

     İmam Hatip Okulları Hafız Yetiştirme ve Akademik Başarıyı Artırma Projesi kapsamında başlatılan Hafızlık  Okulu için 27.05.2017 Cumartesi günü saat 10.00’da seviye belirleme sınavı yapılacaktır.

     Seviye belirleme sınavında başarılı olan öğrencilerimiz iki aylık yaz kurslarına alınacaktır.  Yaz kursu sonunda yapılacak mülakatı kazanan öğrencilerimiz  Hafızlık  Okuluna kabul edilecektir.

     Mili ve manevi değerlere bağlı, ülkesini ve vatanını seven bireyler aynı zamanda sağlam inanç sistemine bağlı bireyler olmalıdır ki,  geleceğimiz daha güzel olsun. İşte bu yüzden İl Müftülüğümüz işbirliği ile yürütülen projenin temel amacı,  sözlerin en güzelini ezbere bilen, anlayan ve hayatının her alanına aksettiren liderler yetiştirmektir. 

     İlkokul 4. sınıf kız ve erkek öğrencilerimizin başvurabilecekleri Hafızlık Okulu için müracaatlar İmam Hatip Ortaokulu Müdürlüklerine 24.05.2017 Çarşamba gününe kadar  yapılacaktır. Müracaatlarını yapan öğrencilere seviye belirleme sınavına girecekleri yerler SMS yoluyla duyurulacaktır.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.