ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hafızlık Mülakatı Sonuçlandı.

      “ İmam Hatip Okulları Hafız Yetiştirme ve Akademik Başarıyı Destekleme Programı” kapsamında seçme mülakatı yapıldı. 
Hafızlık Mülakatı Sonuçlandı.

      İl Müftü Yardımcısı Sayın Abdullah PAMUKLU, İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Şahin ÖZCAN ve komisyon üyeleri sonuçları değerlendirdiler. Mülakat sonuçlarına göre 70 ve üzeri puan alan öğrenciler Hafızlık Eğitimi için kayıt yaptırma hakkı kazandı. Buna göre;  61 erkek, 44 kız öğrenci 29-31 Ağustos tarihleri arasında sınava girdikleri yer olan Erkek öğrencilerin Hıdırlık Kur’an Kursuna, Kız öğrenciler ise Bahçelievler Kur’an Kursuna müracaat ederek kayıt bilgilerini vereceklerdir.

    30-05-201626-08-2016  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Velilerimizin Hafızlık eğitimine gösterdiği ilgi memnuniyet vericidir. Bu süreçte bizim en büyük destekçimiz olan velilerimize teşekkür ediyoruz. Bizlerde İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak konunun öneminin farkındayız. Allah’ın kitabının öğrenilmesi gayreti ve sorumluluğuyla öğrencilerimize en iyi eğitim imkânını sağlamaya çalışacağız” dedi.

      İl Müftüsü Sayın Dr. Ahmet AKIN: “İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile böyle bir projeyi yürütmekten bizlerde ziyadesiyle memnunuz. Emeği geçen mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Öğrencilerini Hafızlık Eğitimi için yönlendiren velilerimize de takdir ve şükranlarımı sunuyorum. Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’i ezberleme yolundaki öğrencilerimize de başarılar diliyorum” dedi.

      Sonuç listeleri, corum.meb.gov.tr Duyurular sayfasında yayınlanmıştır.

      http://corum.meb.gov.tr/www/imam-hatip-okullari-hafiz-yetistirme-ve-akademik-basariyi-destekleme-programi-mulakat-sonuc-listeleri/icerik/1133

26-08-201626-08-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.