ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güzel Sanatlar Lisesi’nin Başarılı Öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Ettiler

       İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Güzel Sanatlar Lisesi’nin Türkiye derecesi yapan başarılı öğrencileri Tunahan DEMİRER  ve  Murat IŞIK’ı makamında kabul ederek ödüllendirdi.
Güzel Sanatlar Lisesi’nin Başarılı Öğrencileri  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Ettiler

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK öğrencileri kabulünde: Her geçen gün bir yenisini gördüğümüz bu örnekler, bizleri oldukça memnun ediyor. İlimizi temsil ettikleri yarışmalarda derece alan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bu öğrencilerimizi yönlendiren öğretmen ve idareci arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

      Daha sonra çalışmaları hakkında öğrencilerden bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, başarılı öğrencileri ödüllendirdi.

     Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Tunahan DEMİRER, Ordu Güzel Sanatlar Lisesi’nin düzenlemiş olduğu  "Güzel Sanatlar Liseler Arası Canlı Model Desen Yarışması´nda  Türkiye ikincisi oldu.

      Güzel Sanatlar Lisesi öğrencisi Murat IŞIK , Gençlik Merkezleri arası Türk Müziği Solo Çalgı Yarışması Çorum Ve Karadeniz Bölge Elemelerinde  birinci olarak Türkiye Finallerine Katıldı. Türkiye Finallerinde de birinci olan Murat IŞIK, ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı  Sayın Akif Çağatay KILIÇ’tan aldı.

10-06-201610-06-201610-06-201610-06-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.