ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gönül Köprüsü, Gönülleri Fethediyor

Gönül Köprüsü, Gönülleri Fethediyor

Kardeş ülke Azerbaycan ile Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki okullarımızın ortaklaşa yürüteceği ' Karabağ' dan Edirne' ye Gönül Köprüsü' eTwinning projesi tanıtım ve sunum toplantısı çevrimiçi olarak 20 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilmişti.

Ortaklaşa gerçekleşecek olan eTwinning projemiz Azerbaycan' da da takdir topladı. Azerbaycan Milli Eğitim Bakanlığı (Az?rbaycan Respublikası T?hsil Nazirliyi), Gence ve Bakü Milli Eğitim Müdürlükleri proje ile ilgili değerlendirmelere sosyal medya hesaplarında geniş bir şekilde yer verdi.

Geçen hafta Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ile Azerbaycan Cumhuriyeti Eğitim Bakanı Emin Amrullayev ile yaptıkları görüşmelerde, eğitim alanında çeşitli iş birliklerinin hayata geçirilmeye başlanacağını belirten İL MEM SARI "Eğitimin her alanında yapılacak iş birliği ile Azerbaycan ve Türk kültürünün zenginlikleri ve benzersizliği ile gönül köprülerini kurmuş olacağız. Projeler ve iş birlikleri ile iki dost ülkenin insanları bir bütünün ayrılmaz parçalarını teşkil edecektir. Bizde Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü ailesi olarak ortaklaşa yürüteceğimiz projeyle, özellikle Karabağ'da görev yapan Azeri öğretmenlerimiz ile bilgi ve tecrübelerimizi paylaşma konusunda üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getireceğiz" dedi.

 

İLGİLİ LİNKLER İÇİN TIKLAYINIZ.

LİNK 1

LİNK 2

LİNK 3

LİNK 4

LİNK 5

LİNK 6

 

 

 

 

 

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.