ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genel Mesleki ve Teknik Eğitim Kursları İşbirliği Protokolü İmzalandı

     Hitit Üniversitesi, Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çorum İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Çorum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Genel Mesleki ve Teknik Eğitim Kursları İşbirliği Protokolü imzalandı.
Genel Mesleki ve Teknik Eğitim Kursları İşbirliği Protokolü İmzalandı

     Hitit Üniversitesi, Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çorum İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Çorum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü imkanlarını birleştirmek suretiyle, kursiyerlerin nitelik ve niceliğinin artırılmasına katkıda bulunmak üzere hazırlanan bu protokol ile, insanlarımızın kendilerini geliştirmeleri, değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmaları, aile ve toplum hayatına olumlu katkıda bulunabilmeleri ve toplumda hak ettikleri yeri almaları amaçlanmaktadır.

      İl Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “İmzalanan bu protokol ile, toplumumuzda ihtiyaç duyulan nitelikli insan kaynağının oluşturulabilmesi için, İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulunda alınan kararlar doğrultusunda sosyal, kültürel, sanatsal vb. kurslar düzenlenecektir.” dedi.

04-01-201704-01-2017

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.