ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Genç MÜSİAD Yöneticileri İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyarette Bulundu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin gençlik kuruluşu olan Çorum Genç MÜSİAD yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü makamında ziyaret etti.
Genç MÜSİAD Yöneticileri İl Milli Eğitim Müdürümüze Ziyarette Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaretlerinde, düzenlemiş oldukları Liseler Arası Proje Yarışması hakkında bilgi verip görüşlerini alan Çorum Genç MÜSİAD Başkanı Sayın Alper TIĞLI, İLK GİR(İŞİM) isimli proje yarışması ile lise öğrencilerinin bilimsel, çevre-toplum refahını artırmayı ve yenilikçi çözüm önerilerinin ortaya çıkmasını amaçladıklarını, yarışmaya Milli Eğitim Bakanlığımıza bağlı okullarda öğrenim gören 15-20 yaş arası tüm lise öğrencilerin katılabileceğini söyledi.

Genç MÜSİD Derneği yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade ederek teşekkür eden Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Lise çağındaki öğrencilerimizin projeler üreterek bu tür yarışmalara aktif olarak katılması gerektiğini düşünüyoruz.” dedi. Ayrıca Sayın BÜYÜK, Çorum Genç MÜSAD’ın düzenlemiş olduğu bu proje yarışmasını önemli bulduklarını, proje yarışmasına katılımın fazla olması için gerekli desteği sağlayacaklarını söyledi.

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Genç MÜSİAD Yöneticileri ile İlimiz genelinde sürdürülen eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili bir süre sohbetlerinin ardından misafirlerini uğurladı.

 

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.