ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fizik, Kimya ve Biyoloji Öğretmenlerimiz İle Zümre Toplantısı Gerçekleştirildi

Fizik, Kimya ve Biyoloji Öğretmenlerimiz İle Zümre Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında, ilimiz merkez ve ilçelerin tamamını kapsayan zümre öğretmenler toplantıları kapsamında 9.grup zümre öğretmenler toplantısı 100 biyoloji, 81 Fizik ve 70 Kimya olmak üzere toplamda 251 öğretmenimizin katılımları ile zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Toplantıda öğretmenlerimizin yürüttükleri uzaktan eğitim süreci faaliyetleri, EBA TV'nin aktif kullanımı, Fen grubu derslerinde yapılan projeler gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulunuldu.

İL MEM SARI, Fen grubu derslerinin öneminin çok çok önemli olduğunu vurgularken, bilim ve ilimde ilerlemenin en büyük başlangıcının bu derslerde atılarak şekillendiğini belirtti. Gelecek neslimizin, ülkemizin hakkettiği yerlere gelmesi için her branş öğretmeninin sorumluluğunun büyük olduğunu ifade etti.

İl Müdür Yardımcımız Ayhan GEYLANİ, YKS 2020 değerlendirmesinde bulunarak Türkiye geneli ve il geneli ortalama durumları hakkında bilgilendirmeler yaptı.

SARI, salgın sürecinde öğretmenlerimizin göstermiş olduğu özverili çalışmalar ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, toplantı iyi dilek ve temennilerin ardından sonlandırıldı.

28-12-202028-12-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.