ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fen Bilimleri Öğretmenlerimiz ile Zümre Öğretmenler Toplantısı Gerçekleştirildi

Fen Bilimleri Öğretmenlerimiz ile Zümre Öğretmenler Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında, ilimizin genelini kapsayan zümre öğretmenler toplantıları kapsamında 11.grup 267 Fen Bilimleri öğretmenimizin katılımları ile zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda gündeme dair konular üzerinde değerlendirmelerde bulunulurken, uzaktan eğitim süreci, kırsal kesimlerde öğrenciler tarafından özellikle EBA TV'nin aktif olarak takip edilmesi, öğretmenlerimizin yaşanan sıkıntılar gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulunuldu.

SARI, bu süreçte çocuklarımızın eğitimden kopmaması, velilerin uzaktan eğitim sürecine aktif olarak katılması büyük önem arz etmekte. Bu çocuklarımız 2040 'lı yıllarda geleceğimizi oluşturacak. Bu yüzden bizim için her çocuk özel, her çocuk kıymetli. Öğrencilerimizin ortaöğretim kurumlarına geçerken, öğrencinin yetenek, beceri ve isteklerini göz önünde bulundurarak yönlendirmesini yapalım.

İl Müdür Yardımcımız Ayhan GEYLANİ, LGS 2020 değerlendirmesinde bulunarak Türkiye geneli ve il geneli ortalama durumları hakkında bilgilendirmeler yaptı.

Öğretmenlerimiz söz alarak fikir ve görüşlerini, bu süreçte yaptıkları etkinliklerden bahsederek, dilek ve temennilerini aktardılar.

İL MEM SARI, mesleğine gönülden bağlı olan tüm öğretmenlerimize teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıya son verildi.

29-12-202029-12-202029-12-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.