ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Evde Eğitim Gören Öğrencimiz Ceylin TAŞKIRAN Karnesini İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ten Aldı

Evde Eğitim Gören Öğrencimiz Ceylin TAŞKIRAN Karnesini İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ten Aldı

     Rahatsızlığı nedeniyle evde eğitim hizmeti alan Bekir Aksoy İlkokulu 1. sınıf öğrencisi Ceylin TAŞKIRAN’a karnesini İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK verdi.

     Evde eğitim hizmetlerinin Milli Eğitim Bakanlığı’nın önemli uygulamalarından birisi olduğunu ifade eden  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Rahatsızlığı nedeniyle uzun süreli evde olması gereken öğrencilerimize bakanlığımız bire bir öğretmen görevlendirip evde eğitim hizmeti veriyor. Çorum’da şu an 15 tane evde eğitim hizmeti verdiğimiz öğrencimiz var. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine bu hizmeti veriyoruz. Gerçekten önemli bir hizmet. Dışarı çıkma durumu olmayan, rahatsızlığı olan çocuklarımız için velilerimiz bize müracaat ediyorlar. O öğrencilerimize de öğretmen görevlendirmesini seve seve yapıyoruz. Ceylin kızımız birinci dönemi başarıyla bitirdiği için kendisine karne vermek için buradayız."
     Devletin sağladığı imkandan çok memnun olduklarını belirten Ceylin’nin ailesi de ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e teşekkür ettiler.

19-01-201819-01-201819-01-201819-01-201819-01-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.