ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Evde Eğitim Gören Halil Anıl BİLECEN’e Karnesini İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Verdi.

      Uzun süreli bakım ve tedavi gerektiren hastalığı nedeniyle evde eğitim hizmetlerinden yararlanan Halil Anıl BİLECEN karnesini İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK ´ün elinden aldı.
Evde Eğitim Gören Halil Anıl BİLECEN’e Karnesini  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK Verdi.

      Anadolu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı 9. Sınıf öğrencisi Halil Anıl BİLECEN engeli nedeniyle Milli Eğitim Bakanlığınca yürütülen evde eğitim hizmetleri kapsamında  eğitimine evinde devam ediyor.

      Evde eğitim gören öğrencilere ziyaretlerini sürdüren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, yarıyıl tatili nedeniyle Halil Anıl BİLECEN isimli öğrencimizi evinde ziyaret ederek karnesini ve hediyesini kendisine takdim etti.

      İl Milli Eğitim Müdürümüzün ziyaretlerinden memnun olan Halil Anıl BİLECEN, ailesini ve öğretmenini çok sevdiğini kendisinin de ilerde üniversite okuyup öğretmen olmak istediğini söyledi.

      “Devlet ne yaparsa fazla yapmış olmaz” diyerek son 10 yıldır böyle bir hizmetin verildiğini belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Kaybedeceğimiz hiçbir öğrencimiz ve ferdimiz yoktur. Bu noktada çocuklarımızın gelecek hayallerine ara vermemelerini sağlamak en büyük hedefimizdir” dedi.

      Ayrıca; Anıl’ın ailesine “Her şey bizim için. Devletimizin böyle bir hizmeti yerine getiriyor olması önemli. Bu uygulama kapsamında her öğrenciye durumuna göre bir yada iki öğretmen görevlendiriyoruz. Doğru yere yapılan işler başarı getiriyor. Hayat imtihanla dolu bir süreçtir. Allah hepimize sağlık versin” diyerek vedalaştı.

22-01-201622-01-201622-01-201622-01-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.