ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Engelli Sporcularımızdan Büyük Başarı.

İlimiz Merkez Zübeyde Hanım Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Sporcularından Down Sendromlular Masa Tenisi Türkiye Şampiyonu Merve Peker ve Masa Tenisi Türkiye 3.’sü Aybüke Ceren Babaoğlu,  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali Büyük’ü ziyaret ettiler.
Engelli Sporcularımızdan Büyük Başarı.

3 yıldır masa tenisi oynayarak çeşitli başarılar elde eden ve Masa Tenisi Türkiye Şampiyonluğu ile bu başarısını taçlandıran Merve Peker, kasım ayında Güney Afrika Cumhuriyetinde düzenlenecek Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil etme hakkı kazanırken, üst üste 3-4 ralli yapabilen ve Masa Tenisi Türkiye 3.’sü olan Aybüke Ceren Babaoğlu, okul müdürü ve beden eğitimi öğretmeni ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali Büyük’e ziyaretlerinde başarıya giden yolda yapmış oldukları çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

 

 Engelli sporcularımızın elde ettiği başarılarının öneminin büyük ve anlamlı olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Büyük, “Güney Afrika Cumhuriyeti Masa Tenisi Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek olan Merve Peker ve Masa Tenisi Türkiye 3.’sü Aybüke Ceren Babaoğlu’nu kutlayarak, başarılarının devamını diledi.  

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.