ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Enerji Verimliliği ve Kompanzasyon Sistemleri Konulu Toplantı Yapıldı.

12 Şubat Perşembe günü saat 14:00’de  İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda enerji verimliliği ve kompanzasyon sistemleri konulu toplantı yapıldı.
Enerji Verimliliği ve Kompanzasyon Sistemleri Konulu Toplantı Yapıldı.

Milli Eğitim Şube Müdürü Müslim KILIÇ başkanlığında, Elektirik mühendisi M.Soner TAN, elektrik teknikeri İsmail ZEHİR ,elektrik teknisyenleri İlyas CÜCE, Elvan SADEÇOLAK ve ilimiz merkez ve merkeze bağlı okullardan ilgili müdür yardımcılarının katılımları ile enerji verimliliği ve kompanzasyon sistemleri konulu toplantı yapıldı.

Milli Eğitim Şube Müdürü Müslim KILIÇ okullarımızda enerji kayıplarını engellemek amacı ile kurulan kompanzasyon sistemlerinin öneminden bahsederek kompanzasyon sistemlerinin verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için bu bilgilendirme toplantısının planlandığını söyledi.

Elektrik Mühendisi Soner TAN kompanzasyon sistemleri ve sistemin çalışır durumda tutulması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

Okullarımızda kurulu kompanzasyon sistemlerinden sorumlu teknik personelin tanıtıldı. Kompanzasyon sistemi ile ilgili sorular cevaplanarak toplantı sona erdi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.