ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emekli Öğretmen ve Metal Sanatçısı Hasan TULUK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e “Taş Mektep” Fotoğraf Albümünü Hediye Etti.

Emekli Öğretmen ve Metal Sanatçısı Hasan TULUK, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e “Taş Mektep”  Fotoğraf Albümünü Hediye Etti.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e ziyarette bulunan Emekli Öğretmen ve Metal Sanatçısı Hasan TULUK; 1914 ile 2014 yılları arasındaki fotoğraf ve bilgilerin yer aldığı ‘Taş Mektep’ adlı fotoğraf albümünü hediye etti. TULUK, kendisine ait anılarının da yer aldığı bu eseri  Çorum Müzesi binasının 100. yılı anısına hazırladıklarını belirtti.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Bugün müze olarak kullanılan tarihi taş bina  uzun yıllar çeşitli adlar altında eğitim alanında hizmet vermiştir. Yapılan bu çalışma ile ilimiz kültür envanterine önemli bir eser kazandırılmıştır.” diyerek emek ve gayretlerinden dolayı Emekli Öğretmen Hasan TULUK’u tebrik etti. 

16-06-201616-06-2016

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.