ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Kapsamında Saha Ziyaretine Kalma Başarısı Gösteren Kurumlarımızın Projeleri İncelendi.

      Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve teşvik edilmesi amacı ile “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’nin dördüncüsü düzenlendi. 
“Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” Kapsamında Saha Ziyaretine Kalma Başarısı Gösteren Kurumlarımızın Projeleri İncelendi.

     Türkiye geneli toplam 3609 adet başvurunun yapıldığı "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" örneklerinden 2581’i onaylanmış ve yapılan değerlendirme sürecinin tamamlanmasıyla 303 proje saha ziyaretine kalma (Çalışmaların yerinde görülmesi ve değerlendirilmesi) başarısı göstermiştir.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK yaptığı açıklamada: “4 yıldır düzenlenen Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde ilimiz projeleri bu yıl saha ziyaretlerine kaldı. Bu projelerimiz; İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ‘Çorum’da Eğitimin Kalitesini Artırma Projesi’ (ÇEKAP), Osmancık Gelincik Anaokulunun ‘Dönüşüm Muhteşem Olacak Projesi’, Merkez Yahya Kemal Beyatlı İlkokulunun ‘Tut Elimden Projesi’ ve Ulukavak Anaokulunun ‘Neşeli Mıknatıslar Projesi’dir. Bakanlığımızın görevlendirdiği 3 kişilik izleyici grubundan oluşan heyet 14-15 Haziran 2016 günleri kurumlarımıza ziyaretlerini gerçekleştirdiler. Bu vesileyle başarılarından dolayı kurumlarımızı tebrik ediyorum. İnşallah bunu bir başlangıç sayarak saha ziyaretine kalan proje sayımızı her yıl artırmak ‘Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ni almak istiyoruz.”  dedi. 

16-06-201616-06-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.