ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

      Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başarılı çalışmalara verilen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" bilgilendirme toplantısı müdürlüğümüz toplantı salonunda yapıldı.   
Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

      İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul idarecileri ve öğretmenlerin katıldığı toplantıda,  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Kadir SÖNGÜT, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yürüttüğümüz ve gelecek yıl için planlanan projeler hakkında açıklamalarda bulundu. Sayın SÖNGÜT: “Eğitim ve öğretim alanında özgün uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımın sağlanması amacıyla Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yürütülen ‘Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’nin bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecektir. İdareci ve öğretmenlerimize, hazırlamış oldukları projelerde emeklerini esirgemedikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

      Daha sonra, AR-GE Birimi tarafından yapılan açıklamada; İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan Çorum´da Eğitimin Kalitesini Artırma Projesi (ÇEKAP) kapsamında "Her Okulun Bir Projesi Var" ismiyle yürütülmekte olan projemize, okullarımızdan 1.774 öğretmen rehberliğinde 31.708 öğrencinin katılımı ile toplamda 364 adet proje başvurusu yapılmıştır denildi.

      “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” için ilgi genelgede belirtilen koşullara sahip her tür ve kademedeki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmen ve yöneticiler ile lise ve üstü düzeyde öğrenim gören öğrencilerin başvuru yapabilecekleri, başvuruların 4 Nisan – 4 Mayıs 2016 tarihleri arasında http://eoyo.meb.gov.tr/Login.aspx adresi üzerinden elektronik ortamda olacağı ve ödül almaya hak kazanan çalışmalar, bölge ve Bakanlık düzeyinde düzenlenecek törenlerle ödüllendirileceği bilgisi verildi. 

13-04-201613-04-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.