ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Bilgilendirme Toplantısı Müdürlüğümüzde Düzenlendi.

 DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi hakkında İl Milli Eğitim Müdürlüğü  toplantı salonunda, 19.11.2014 Çarşamba  günü ilçe sorumlusu idareci ve öğretmenlerimize, 20.11.2014 Perşembe günü okul sorumlusu idareci ve öğretmenlerimize yönelik bilgilendirme ve paylaşım toplantısı yapıldı.
DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Bilgilendirme Toplantısı Müdürlüğümüzde Düzenlendi.

DynEd İl Koordinatörü  İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet İNAN yaptığı açılış konuşmasında; DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemine 2008-2009 Eğitim Öğretim yılında ilköğretim okullarında başlandığını, 2014-2015 Eğitim Öğretim yılından itibaren ilkokul, ortaokul ve liseler düzeyinde (4.-12. Sınıflarda) uygulamanın devam edeceğini belirterek bu konuda Bakanlığımızın talimatları hakkında bilgi verdi. “İdarecilerimiz ve İngilizce öğretmenlerimiz marifetiyle yürütülecek olan bu özverili çalışmalar için başarılar diliyor ve teşekkür ediyorum” dedi. 

 

DynEd İl Koordinatör Yardımcısı, İl Mill Eğitim Müdürlüğü ARGE Birimi sorumlusu Murat  SAKINMAZ DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi ile ilgili geniş bir sunum gerçekleştirdi. Programın kurulumu, kullanımı, uygulamada karşılaşılan sorunlar hakkında görsel sunular eşliğinde bilgiler aktardı. Toplantı, karşılıklı soru-cevap bölümünün ardından doküman paylaşımı ile sona erdi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.