ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doç. Dr. İbrahim Tüzer ile Necip Fazıl Kısakürek’in Ulu Hakan Abdul Hamit Han Kitabı Söyleşisi.

5 Eser 5 Yazar Projesi kapsamında, Necip Fazıl Kısakürek’i anma programlarının 2. günü Tarım Eski Bakanı Sami GÜÇLÜ Bey’in katılımı, Doç. Dr. İbrahim TÜZER’in sunumu ile Albayrak İlkokulu’nda Ulu Hakan Abdülhamit Han kitabı söyleşisi gerçekleştirildi. 
Doç. Dr. İbrahim Tüzer ile Necip Fazıl Kısakürek’in Ulu Hakan Abdul Hamit Han Kitabı Söyleşisi.

Ulu Hakan Abdülhamit Han kitabını okuyan öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilen söyleşi; Doç. Dr. İbrahim TÜZEL Ulu Hakan Abdülhamit Han kitabından yola çıkarak Ulu Hakan Abdülhamit Han’ın fikirleri, idealleri ve şahsiyeti başta olmak üzere her yönü ile ilgili öğrencileri bilgilendirdi.

Öğrencilerin sorumlulukları ve geleceğe yönelik idealleri çerçevesinde Abdul Hamit Han’ının örnek bir şahsiyet olarak alınması gerektiğini vurguladı.

 Çorum Anadolu Lisesi, Bahçeli Evler Meslek Lisesi ve Çorum Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerin yoğun katılım gerçekleştirilen program öğrenciler ile karşılıklı söyleşi ile sona erdi. 

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.