ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genel Müdürü Sayın Nazif YILMAZ Öğretmenlerle Buluştu.

Din Öğretimi Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ, 10 Mayıs Pazar günü Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda meslek dersleri öğretmenleri ve idarecilerle bir araya geldi.
Din Öğretimi Genel Müdürü Sayın Nazif YILMAZ Öğretmenlerle Buluştu.

Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK; Din Öğretimi Genel Müdürümüze hoş geldiniz dileklerini ilettikten sonra; Çorum olarak kendilerini aramızda görmekten, yanımızda olduğunu bilmekten ve desteğini her daim tam olarak sağlamasından dolayı ayrıca teşekkürlerini belirtti.

 

İmam Hatip okullarının tarihi süreci hakkında bilgiler veren YILMAZ; bakanlık olarak yapılan, planlanan çalışmalar ve günümüzde İmam Hatip okullarının sayısal verileri üzerinden meslek dersleri öğretmenlerine bulunulan noktanın çok güzel bir nokta olduğunu ama hala yapılacak çok işin, yürünecek çok yolun olduğunu söyledi.

YILMAZ; Günümüz gençliğinin anlayış, yaşayış ve tarz olarak önceki dönemlere benzemediğini bunun da çok normal olduğunu, bıkmadan, yorulmadan, vazgeçmeden çalışmanın gerekliliğini, öğrencinin sadece beynine değil, yüreğine de dokunmanın onun gelişiminde çok önemli olduğunu anlattı.

 

Konuşmaların ardından öğretmen idarecilerin konuyla ilgili soruları alınarak program tamamlandı.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.