ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimiz İle Zümre Toplantısı Gerçekleştirildi

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimiz İle Zümre Toplantısı Gerçekleştirildi

2021 yılının ilk zümre toplantısı, İL MEM SARI başkanlığında ilimiz merkez ve ilçelerde görev yapan 20.grup 329 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin katılması ile gerçekleştirildi.

Uzaktan eğitim sürecindeki faaliyetler, dönem sonu not uygulamaları, dijital karne gibi gelişmelerin bahsedildiği toplantıda İL MEM SARI, Uzaktan eğitimin aktif bir süreç içerisinde olduğunu, anlık karalar alınıp değişebildiğini, bunların da salgının gidişatı ve bilim kurulunun almış olduğu kararlar doğrultusunda ilerlediğini belirtti.

İL MEM SARI, milli ve manevi değerle sahip çıkan nesiller yetiştirmenin bizlerin elinde olduğunu belirtirken açıklamasının devamında  " Bunun son örneğini 15 Temmuz gecesi ülkece yaşadık. Sapkın ve darbe zihniyeti ile yetişen evlatlarımızın kendi vatandaşına kendi silahları ile saldırdığını gördük. Rabbim inşallah o günleri tekrar yaşatmaz" dedi.

Toplantıda öğretmenlerimiz yaşanan sıkıntılar ve önerile ile konuşarak karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu. İL MEM SARI, tüm öğretmenlerimize teşekkür edip, çalışmalarında başarılar dileyerek toplantıya son verildi.

05-01-202105-01-2021

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.