ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Demokrasi Eğitimi ve Öğrenci Meclisi II. Dönem Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Şahin ÖZCAN’ın da katıldığı,  Öğrenci Meclisi II. Dönem  toplantısı 11.04.2016 Pazartesi günü Çorum BelediyesiTurgut Özal Konferans Salonu’nda yapıldı. 
Demokrasi Eğitimi ve Öğrenci Meclisi II. Dönem Toplantısı Yapıldı

     Toplantıda İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Şahin ÖZCAN: “Sizlere İl Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ün selamını getirdim.  Eğitim yöneticileri olarak bizler geleceğin mimarları olacak siz öğrencilerimiz için elimizden gelen gayreti yapma çabasındayız. Bu noktada sizlerin fikirlerini önemsiyoruz. Öğrenci meclisleri ülkemizde demokrasi kültürünün gelişmesi ve yaygınlaşması için önemli. Ancak demokrasi kültürü bireysel değil toplumsal olmayı  gerektirmektedir.” dedi.

     Daha sonra Öğrenci Meclisi Başkanı Dursun Can ŞAHİN, öğrencilere oluşturulan komisyonların çalışmalar ve hazırladıkları projeler hakkında bilgi verdi.

     Öğrencilerden gelen istek ve görüşleri değerlendiren  İl Milli Eğitim Şube Müdürümüz Şahin ÖZCAN, Çorum’da Eğitimin Kalitesini Artırma (ÇEKAP) kapsamında yaptıkları çalışmaları anlatarak, katılımcılara teşekkür etti.

11-04-201611-04-201611-04-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.