ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Değerli Öğretmenim Projesi” Başladı

     İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Anadolu Vakfı arasında imzalanan protokol kapsamında yöneticilerimize yönelik düzenlenen “Değerli Öğretmenim Projesi” seminerleri başladı
“Değerli Öğretmenim Projesi” Başladı

     Hitit Mesleki  ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen ilk günkü seminerin açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Durumumuzu daha güçlü hale getirebilmek için Anadolu Vakfı ile çalışmalar yapıyoruz. Bilgisiyle konuya hakim,  gereken tedbirleri zamanında alan yöneticiler olmalıyız. Hareketli su her zaman temiz kalır. İki günü eşit olan zarardadır. Yarınımız bu günden daha iyi olmalıdır. Geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencileri biz yetiştiriyoruz. Hepinize başarılı bir seminer diliyorum.” Dedi.

      Seminerin ilk gününde, Farkındalık, Çalışan Bağlılığı, Motivasyon, Kişisel Liderlik başlıkları üzerinde duran Öğretim Görevlisi Nalan HEKİMOĞLU: ”Sizler aslında geleceği yönetiyorsunuz.” diyerek eğitim yönetiminin önemine dikkat çekti.

    2017 yılında İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Anadolu Vakfı ile birlikte yapacağı çalışmalar kapsamında; öğretmenlerimize  sınıf yönetimi, rehber öğretmenlerimize öğrenci koçluğu ve yetenek yönetimi, öğretmen ve öğrencilerimize  inovasyon mühendisliği seminerleri verilecektir.


26-12-2016
26-12-201626-12-201626-12-201626-12-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.