ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hasan SUVACI İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Etti

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hasan SUVACI ve İl Başkan Yardımcısı Yüksel AYDEMİR, yeni eğitim öğretim yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundular.  
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hasan SUVACI İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Etti

      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Çorum’da eğitimin durumu ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiklerini  belirterek;  “Öğrencilerimizin daha iyi ortamlarda, daha kaliteli eğitim öğretim görmeleri için çalışıyoruz. Birlik, beraberlik ve huzur  içerisinde Çorum’da eğitimi daha ileri seviyeye yükseltme gayreti içindeyiz.” dedi.

      Ziyaretle ilgili olarak Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hasan SUVACI: “İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret ederek yeni eğitim öğretim yılını kutladık.  Çorumdaki eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldık. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ün gösterdiği yakın  ilgi bizleri memnun etti. Kendisine çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi. 

05-10-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.