ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Öğretmenleri Avrupa Birliği Projesi Kapsamında İspanya’ya Gidiyor

      Cumhuriyet Anadolu Lisesi  proje ekibi İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü makamında ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler.
Cumhuriyet Anadolu Lisesi Öğretmenleri Avrupa Birliği Projesi Kapsamında İspanya’ya Gidiyor

      Cumhuriyet Anadolu Lisesi  Okul Müdürü Şule TOKSOY: “Proje, ‘CLIL (Content and  language  Integrated Learning) Metodolojisinin Farklı Disiplinlerde Uygulanması Projesi’ adıyla, Avrupa Birliği Erasmus Plus Ana Eylem 1 (KA1) Okul Eğitim Personel Hareketliliği  kategorisinde  hazırlandı. Altı kişilik ekibimiz, sayısal, sözel ve dil gibi farklı branşlardan oluşmaktadır. Öğretmenlerimiz,   İspanya’nın Lugo kentinde 02-09 Nisan 2016 tarihleri arasında, CLIL metodunu, işbaşı eğitimi şeklinde  sınıf ziyaretleri yaparak öğrenecekler. Projeye katılan öğretmenlerimiz, bu kazanımlarını  meslektaşları ve öğrencileriyle paylaşarak yabancı dil öğretimine önemli katkı sağlayacaklarını düşünüyoruz.” dedi.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Avrupa Birliği projelerinin hem eğitime katkısı hem de ülkemizin tanıtımı açısından ne kadar önemli olduğu ortadadır. Hazırladıkları bu projelerinden dolayı Cumhuriyet Anadolu Lisesi proje ekibini tebrik ediyor ve kendilerine başarılar diliyorum.” dedi.

31-03-201631-03-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.