ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Öğretmeni Mustafa Burhan ESEN eTwinning Projesi ile Ulusal Kalite Etiketi Ödülü Aldı

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Öğretmeni Mustafa Burhan ESEN eTwinning Projesi ile Ulusal Kalite Etiketi Ödülü Aldı

     Cumhuriyet Anadolu Lisesi  Görsel Sanatlar Öğretmeni Mustafa Burhan ESEN “You are The Picture”  (Sen Resimsin) isimli etkinlik projesi ile  “eTwinning Ulusal Kalite Etiketi Ödülü” aldı.

     Cumhuriyet Anadolu Lisesi  Müdürü Şule TOKSOY ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret eden Görsel Sanatlar Öğretmeni Mustafa Burhan ESEN proje hakkında bilgi vererek: “Seçtiğimiz bu sanat projesine 19 öğrencimizi dahil ettik. Avrupa’daki sanat müzelerinde yer alan tabloları okul ortamına uyarladık. Projeye toplamda 20 ülkeden 465 öğrenci ve 33 öğretmen katıldı. Öğrencilerimiz böylece ünlü ressamlara ait tabloları yakından tanıma ve kültürel işbirliği geliştirme fırsatı yakaladılar.” diyerek önümüzdeki öğretim yılında yeni projelerle devam edeceğini ifade etti.

     Okul Müdürü Şule TOKSOY:  Mayıs ayında, proje kapsamında  yapılan çalışmalardan oluşan bir sergi açarak projenin finalini yaptıklarını belirtti ve desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e teşekkür etti. 

     Gereken desteği her zaman vermeye hazır olduklarını ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Bakanlığımız bu tür projeleri destekliyor. Kişisel gelişime, dil öğrenimine katkı sağlıyor. Öğrencilerimize ve öğretmenlerimize hareket kazandırıyor. Diğer okullarımıza ve öğretmenlerimize örnek teşkil ediyor. Bu güzel çalışmanızdan dolayı teşekkür ediyorum. Size destek olan Okul Müdürümüzü, öğretmen arkadaşları ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Biz de İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Başarınızın devamını diliyorum.” dedi. 

13-07-201713-07-201713-07-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.