ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Çorum´u Anlattı

      Cumhuriyet Anadolu Lisesi "Her Okulun Bir Projesi Var" kapsamında hazırlamış olduğu "Cumhuriyet Anadolu Lisesi Çorum´u Anlatıyor" isimli Projesiyle Çorum´u anlattı.
Cumhuriyet Anadolu Lisesi Çorum´u Anlattı

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK´ün katıldığı program, Buhara Kültür Merkezinde gerçekleşti.  Programda Çorum, "Tarih, Ekonomi, Edebiyat, Çorum Mutfağı, Gelenek Görenek ve Müzik" başlıkları altında  ele alındı. Öğrencilerin hazırladıkları sunumlarla Çorum´un kültürel zenginlikleri ve tarihi değerleri canlandırıldı. Programın son bölümünde öğrenciler tarafından seslendirilen türküler davetliler tarafından beğeneni ile izlendi.

       Çorum mutfağından oluşan örneklerin yer aldığı standı gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: "Bu  proje, Çorum´un sahip olduğu değerler için farkındalık oluşturmak açısından güzel bir örnek oluşturuyor. Gelecek nesillere aktarmak adına da tarihe not düşülmüş oluyor. Emeği geçen herkesi kutluyorum." dedi. 

13-05-201613-05-201613-05-201613-05-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.