ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhuriyet Anadolu Lisesi “Avrupa Kalite Etiketi” İle Ödüllendirildi

     Cumhuriyet Anadolu Lisesi eTwinning projesi kapsamında Temmuz ayında aldığı “Ulusal Kalite Etiketi”nin ardından şimdi de “Avrupa Kalite Etiketi” ile ödüllendirildi.
Cumhuriyet Anadolu Lisesi “Avrupa Kalite Etiketi” İle Ödüllendirildi

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret eden Cumhuriyet Anadolu Lisesi Proje Ekibi yürüttükleri projeler hakkında bilgi verdi.

     Okul Müdürü Şule TOKSOY: “Okulumuz 2016-2017 öğretim yılında ‘You Are The Picture’ adlı sanat projesi gerekli kriterleri yerine getirerek ´Ulusal Kalite Etiketi´ ile ödüllendirilmişti. Ödüle başvuru ile eşzamanlı olarak Erasmus´un 30. yılı anısına düzenlenen ‘Move2learn Learn2move’ girişiminden de destek almaya hak kazanan okulumuz bu kapsamda 2018 yılında proje öğrencileriyle birlikte Paris´te bulunan Louvre ve d´Orsay müzeleri için bir sınıf gezisi yapacak. Proje ekibimiz adına bizlere desteğini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK´e teşekkür ediyoruz.” dedi.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, okullarımızın başarılarına yenilerinin eklenmesinden duyduğu memnuniyeti belirterek, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Proje ekibini tebrik etti.

01-11-201701-11-201701-11-2017

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.