ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çorum'da "Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi " Kapsamında Yapılan Çalışmalarda Sona Yaklaşıldı.

Çorum'da

İl Milli Eğitim Müdürü Abdullah KODEK proje için Türkiye genelinde dezavantajlı 10.000 ilk ve ortaokulu seçilirken ilimizde 104 temel eğitim okulunun ( anaokulu, ilkokul ve ortaokul) proje kapsamında yer aldığını söyledi.

Bu okulların bir taraftan fiziki mekânları güçlendirirken diğer taraftan öğrencisi, öğretmeni, yönetici ve velilerine kapsamlı eğitim destekleri sağlandığını, ayrıca ders araç gereçleri ile donatım malzemeleri açısından da bu okulların desteklendiğini belirtti.

2022-2023 eğitim öğretim yılının 12 Eylül 2022 'de başlayacağını belirten KODEK bu tarihe kadar proje kapsamında yapılması planlanan çalışmaların tamamlanarak okullarımızın her anlamda hazır olarak yeni eğitim öğretim yılana başlayacağını söyledi.

KODEK, Proje kapsamında yer alan okullarımızın yeni eğitim öğretim yılana hazırlanmasında emeği geçen tüm paydaşlarımıza teşekkür ederim dedi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.