ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çorum’da Atatürk’ü Anma Törenleri.

               Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 76. yıldönümünde düzenlenen törenlerle anıldı.   Törene Valimiz Sayın Ahmet Kara, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Garnizon Komutanı J. Kd. Alb. Ahmet Çelik, üst düzey askeri ve emniyet yetkilileri, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. 
Çorum’da Atatürk’ü Anma Törenleri.

Valimiz Sayın Ahmet Kara, Garnizon Komutanı J. Kd. Alb. Ahmet Çelik ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü tarafından Atatürk anıtına çelenk konulmasının ardından Atatürk Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından hazırlanan anma proğram Devlet Tiyatro Salonu´nda devam etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atatürk Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından hazırlanan anma proğramı; Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal etmiş silah arkadaşları ve aziz şehitlerimizin manevi huzurunda saygı duruşunda bulunulup istiklal marşının söylenmesi ile başladı.

Atatürk Anadolu Lisesi Müdürü Halit Güneş’in günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından, fotoğraflarla Atatürk’ün hayatını anlatan slayt sunumu yapıldı. Garnizon Komutanlığı Jandarma Binbaşı Serdar Uğurlu tarafından Atatürk’ün Lider Kişiliğinin anlatılması, 10 Kasım Oratoryosu ve koro faaliyetleri ile anma programı sona erdi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.