ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çorum Ticaret Borsasından Eğitime Destek

Çorum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan KILIÇARSLAN ve Genel Sekreter Funda ERTEKİN İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü makamında ziyaret ettiler.
Çorum Ticaret Borsasından Eğitime Destek

Çorum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan KILIÇARSLAN ziyaretlerinde ilimizde öğrenim gören ve maddi durumu yetersiz öğrencilerimiz için kırtasiye yardımında bulunmak için 350 adet 50 TL lik “Eğitim Yardım Kuponu” hazırladıklarını belirtti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK,  kurumlarımızın devletimizin yanında yer alarak öğrencilerimize destek vermelerinin ayrı bir önemi olduğunu söyledi. Hassasiyetlerinden dolayı Çorum Ticaret Borsası Yönetimine teşekkür etti

Ziyaretin sonunda Çorum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan KILIÇARSLAN Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Çorum Ticaret Borsası  tarafından ortaklaşa hazırlanan350 adet  50 TL lik “Eğitim Yardım Kuponu” nuİl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e takdim etti.

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.