ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çorum Ticaret Borsası Tarafından Öğrencilerimize 700 Adet Kaban Dağıtımı Yapıldı

Çorum Ticaret Borsası Tarafından Öğrencilerimize 700 Adet Kaban Dağıtımı Yapıldı

     TOBB desteği ile Çorum Ticaret Borsası tarafından organize eğitim yardımı kapsamında 7-15 yaş arası öğrenci grubuna yönelik 700 adet kaban dağıtımı gerçekleştirildi. Önceden beden ölçüleri belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz için temin edilen kabanlar okul müdürlerine imza karşılığı teslim edildi.

     Kaban dağıtımı öncesi  Çorum Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turan ÜNLÜ, böyle hayırlı bir iş gerçekleştirmiş olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, eğitime destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Sivil toplum  kuruluşları ile birlikte çocuklarımızın faydası için çalışmalar yapıyoruz. Yapılan bu yardımlarla çok sayıda öğrencimizi sevindirmiş olacağız. Okul müdürlerimiz kabanları ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştıracaklardır. Eğitime verdikleri katkı için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne, Çorum Ticaret Borsası  Yönetimine öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum.” dedi.

14-12-201614-12-201614-12-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.