ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çorum Tabip Odası Yönetimi İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Etti

Çorum Tabip Odası Yönetimi İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Etti

     Çorum Tabip Odası Yönetimi Üyeleri Doç. Dr. Ümit GÖRKEM, Dr. İ. Türker EJDER, Dr. İlker UZELİ İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret ederek birlikte yürütmeyi düşündükleri projeleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

     Ziyarette sağlık alanında daha bilinçli bir toplum yetişmesine katkı sağlamak amacıyla öncelikle ilkokul öğrencilerine yönelik eğitici sunumlar yapmayı düşündüklerini ifade eden Dr. İ. Türker EJDER, ayrıca sağlığa dikkat çeken bir resim yarışması düzenlemek istediklerini söyledi.

    Çorum Tabip Odası Yönetiminin ziyaretlerinden memnun olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Çorum’da çeşitli sivil toplum kuruluşlarımızla çok sayıda ortak projeler yaptık ve yapmaya devam edam ediyoruz.  Tabip Odamızın bu projesini önemsiyoruz. Çok güzel bir proje ile gelmişler. Kendilerine teşekkür ediyorum.  İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü desteği vermeye hazırız. İnşallah ilimiz için hayırlı olur.” dedi. 

03-01-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.