ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çorum Şehit Öğretmen Fatih Tekin Mesleki Eğitim Merkezinden AB Projesi.

Çorum Şehit Öğretmen Fatih Tekin Mesleki Eğitim Merkezi, “AB Ülkelerinde Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Yöntemlerinin İncelenmesi” projesi Ulusal Ajans tarafından kabul edildi.
Çorum Şehit Öğretmen Fatih Tekin Mesleki Eğitim Merkezinden AB Projesi.

Şehit Öğretmen Fatih Tekin Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Fuat KARACİF, müdür yardımcıları ve öğretmenleri ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e ziyarette bulunarak projeleri hakkında bilgi verdiler.

Projenin yürütme aşamasında gereken desteği vereceklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın BÜYÜK: “Projelerin hazırlanmasında emeği bulunan okul idarecilerimizi ve öğretmelerimizi tebrik ediyorum. 1944 proje başvurusu arasından seçilen projenin ilimize önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum” diyerek başarılar diledi.

Kabul edilen proje ile Mesleki Teknik Eğitimin Geliştirilmesi kapsamında yurt içi ve yurt dışı okul ziyaretleri ile karşılıklı eğitim transferi noktasında çalışmalar yapılacak.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.