ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çorum Milletvekili Sayın Ahmet Sami CEYLAN İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

     Ziyarette Çorum Milletvekili Sayın Ahmet Sami CEYLAN, AK Parti Çorum İl Başkanı Sayın Mehmet KARADAĞ ile birlikte Milli Eğitim için bugüne kadar yapılan ve planlanan yatırımlar hakkında  görüştüler.
Çorum Milletvekili Sayın Ahmet Sami CEYLAN İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

     AK Parti İl Başkanı Sayın Mehmet KARADAĞ, önümüzdeki yıl tam gün eğitime geçiş için gereken yatırımları yaptıkları anlattığı konuşmasında:  “İl Milli Eğitim Müdürümüz ile birlikte, beraberlik içerisinde çalışıyoruz. Geçen hafta ilimize  gelen  Gençlik ve Spor Bakanımız’dan 48 derslikli okul yapımı için  söz aldık. Vekillerimizin desteğiyle bakanlarımızla görüşerek yatırımları takip edeceğiz. İl Milli Eğitim Müdürümüzün yaptığı hizmetleri biliyoruz. Eğitimde güzel noktalara geldik.” dedi.

     Çorum Milletvekili Sayın Ahmet Sami CEYLAN: “Bürokratlarımızla bir bütün olarak yürüdüğümüz sürece başarılı işler yapılıyor. 2017  şimdiye kadar eğitime yapılan yatırımların en fazla olduğu yıl olacak. Toplamda 97 milyon yatırım planlıyoruz. Daha önce yapılan Fatih Projesi önemli bir projeydi, eğitimde bir devrim idi. Yeni binalar yapmakla kalmıyoruz, iyileştirme için de, engelli eğitimi için de önemli yatırımlar yapıyoruz.  İnşallah Çorum’a hayırlar getirir.” dedi.  

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK,  ziyaretlerinden dolayı  Çorum Milletvekili Sayın Ahmet Sami CEYLAN ve İl Yönetimine teşekkür ederek:  “Bakanlarımızın gelmesi  ilimize kazanç olarak dönüyor.  Sayın Valimizle ve Milletvekillerimizle birlikte Çorum’da eğitimin kalitesini daha da yükseltmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.” dedi.

06-03-201706-03-201706-03-201706-03-201706-03-201706-03-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.