ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çorum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin İki Ayrı Avrupa Birliği Projesi Kabul Edildi.

Çorum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları kapsamında yürüttüğü AB projeleri arasına 2 yeni proje daha ekledi.
Çorum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin İki Ayrı Avrupa Birliği Projesi Kabul Edildi.

Erasmus + kapsamında sunulan “Avrupa Ülkelerinde Sürdürülebilir Mesleki Eğitim Stajı” isimli proje ve “AB Ülkelerinde Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Yöntemlerinin İncelenmesi” projesi AB tarafından kabul edildi.

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürü İbrahim AYAZ, müdür yardımcıları ve öğretmenleri ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e ziyarette bulunarak projeler hakkında bilgi verdiler.

Projelerin yürütme aşamasında gereken desteği vereceklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın BÜYÜK: “Projelerin hazırlanmasında emeği bulunan okul idarecilerimizi ve öğretmelerimizi tebrik ediyorum. 1944 proje başvurusu arasından çıkarak desteklenmeye değer görülen projelerin ilimize önemli katkılar sağlayacağına inanıyor, başarılar diliyorum” dedi.

Kabul edilen projeler ile Mesleki Teknik Eğitimin Geliştirilmesi kapsamında yurt içi yurt dışı okul ziyaretleri ve karşılıklı eğitim transferi noktasında çalışmalar yapılacaktır.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.