ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çorum İl Milli Eğitim Spor Kulübü'nün Minderdeki Başarıları Devam Ediyor

Çorum İl Milli Eğitim Spor Kulübü'nün Minderdeki Başarıları Devam Ediyor

Çorum İl Milli Eğitim Spor Kulübümüz minderdeki başarılarına bir yenisini daha ekledi. En son Okul Sporları Gençler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası'nda, Çorum İl Milli Eğitim Spor Kulübü takım halinde Türkiye Şampiyonu olurken Yıldız Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye 4'üncüsü olmuştu.

23-26 Şubat 2024 tarihlerinde Afyonkarahisar'da düzenlenen U 17 Ahmet AK Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası'nda Çorum Milli Eğitim Spor Kulübü sporcularımızdan Eren Yalçın Türkiye ikincisi olarak derece elde ederken, Necati Bozkurt ve Eyüp Berat Ertaşmış beşinci oldular.

Sporcumuz Eren Yalçın ve antrenörlerimiz Yasin Bolat ile Serdar Çatal'ı makamında ağırlayan İl Milli Eğitim Müdürümüz Abdullah Kodek: "Emin adımlarla ilerliyoruz, inşallah daha da iyi olacağız. U 17 Ahmet AK Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası'nda Türkiye ikincisi olan Çorum Milli Eğitim Spor Kulübü sporcumuz Eren Yalçın ile müsabakalarda ilimizi temsil eden tüm sporcularımızı, antrenörlerimizi ve emeği geçen herkesi canı gönülden kutluyorum." dedi.

01-03-202401-03-202401-03-2024

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.