ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çorum A. S. K. F. Genel Başkanı Sefer KURTARAN’dan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e Teşekkür Ziyareti

Çorum A. S. K. F. Genel Başkanı Sefer KURTARAN’dan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e Teşekkür Ziyareti

     Çorum Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Sefer KURTARAN, Genel Başkan Yardımcıları Ahmet AYLAR ve Hayretttin KARACA ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret ederek  amatör spora verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

     Ziyarette Çorum A. S. K. F. Genel Başkanı Sefer KURTARAN: “ Milli Eğitim Müdürlüğü faaliyetlerimizde en önemli paydaşımız. Sporla uğraşan gençlerimizin suça karışmadıkları ve sosyal hayatta daha başarılı oldukları görülüyor. Bu kapsamda  bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK amatör sporun önemine değinerek: “Vatandaşlarımızın ruhen ve bedenen sağlıklı yetişmelerinde amatör sporların katkısı büyük. Öğrencilerimizin anaokulundan itibaren, ilkokul, ortaokul, lise her dönemde kulüp çalışmaları yapmalarını önemsiyoruz.  Oyun disiplini karakter oluşumuna olumlu etki yapıyor. Bakanlığımız da Gençlik ve Spor Bakanlığı ile protokoller imzalıyor. Öğrencilerimizin mutlaka sanatsal, sportif faaliyetler içerisinde olmasını istiyoruz. Özellikle internetin yaygın olduğu  günümüzde gençlerimizi spora yönlendirmek için hepimize görev düşüyor. Başarı duygusunu tatmak öğrencilerimizi motive ediyor, akademik başarılarını artırıyor.” dedi. 

07-07-201707-07-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.