ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Buharaevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar Hentbol Takımından Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e ziyaret

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, İlimizde düzenlenen Genç Kızlar Hentbol İl birinciliği yarışmalarında 3 yıl üs üste il birincisi olarak 10 il takımının mücadele ettiği grup yarışmalarında ilimizi temsil etmeye hak kazanan Buharaevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hentbol Takımını kabul etti.
Buharaevler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar Hentbol Takımından Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e ziyaret

Okul Müdiresi Sabriye Esen ve Beden Eğitimi öğretmenleri ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret eden Genç Kızlar Hentbol Takımı, İlimiz adına Hentbol yarışmalarında vermiş oldukları spor mücadeleleri hakkında bilgi verdiler.

2012-2013 yılında Sivas’ta grup 4.sü, 2013-2014 yılında Kırşehir’de grup 4.sü olan Genç Kızlar Hentbol Takımımız; 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında 25-28 Şubat 2015 tarihlerinde Kastamonu’da yapılacak olan grup birinciliği yarışmalarında ilk üçe girerek Türkiye Şampiyonası öncesi yarı finallerde yarışma hakkını kazanarak ilimizi temsil etmeyi hedefliyor.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, Takım oyuncularını kutlayıp Kastamonu’da yapılacak olan grup birinciliği yarışmalarında başarılarılar diledi.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.