ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİLSEM' den Sağlık Çalışanlarına Siperli Maske Desteği

BİLSEM' den Sağlık Çalışanlarına Siperli Maske Desteği

Çorum Bilim ve Sanat Merkezi idareci ve personelleri, satış fiyatının 10'da 1 bir fiyatına mal ettikleri siper maskeleri sağlıkçılar için ücretsiz üretiyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya SELÇUK ' un talimatlarıyla COVİD-19 salgınıyla mücadele kapsamında sağlık görevlilerinin siper maskeleri, Bilim ve Sanat Merkezlerinde görevli personeller tarafından üretildi.

Sayın Vali Yardımcısı Tamer Orhan, İL MEM SARI, İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı, Şube Müdürü Tahir Demir,  Bilim Ve Sanat Merkezi Müdürü Sadık Efe'nin katılımlarıyla gerçekleştirilen törende sağlık çalışanlarımıza 1000 adet siperli maskenin teslimatı yapıldı.

İL MEM SARI konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada " Daha önce Emniyet Müdürlüğü, AFAD, Adliye, Aile Hekimleri derken 2250 adet siperli maske BİLSEM tarafından üretilerek dağıtımı sağlamıştı. Şimdi de 1000 adet siperli maske sağlık çalışanlarımızın kullanımına hazır olup toplamda 3250 adet siperliği teslim etmiş bulunmaktayız. Hep birlikte bu zor günleri atlatmak dileğiyle. Çalışmaya, üretmeye devam. BİLSEM yönetici, öğretmen ve personelimize hassasiyetleri ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

08-10-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.