ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilişim Teknolojileri ve Teknoloji Tasarım Öğretmenlerimiz İle Zümre Toplantısı Gerçekleştirildi

Bilişim Teknolojileri ve Teknoloji Tasarım Öğretmenlerimiz İle Zümre Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında, ilimiz merkez ve ilçelerin tamamını kapsayan zümre öğretmenler toplantıları kapsamında 4.grup zümre öğretmenler toplantısı 129 Bilişim Teknolojileri ve 102 Teknoloji Tasarım olmak üzere toplam 231 öğretmenimizin katılımları ile zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda gündeme dair konular üzerinde değerlendirmelerde bulunulurken, uzaktan eğitim süreci, yaşanan ve gelişen teknolojik uygulamalar, dönem sonu not uygulamaları gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulunuldu.

İL MEM SARI, yeni düzenin kurulduğu, yarının dehaları ve mucitlerini yetiştiren branşların bilişim teknolojileri olduğunu ifade ederken tam bağımsız Türkiye'de sizlerin çok büyük sorumluluklarınız var. Değişen ve gelişen dünyaya ayak durdurmak sizlerin destekleri ve hayallerini ile gerçekleşecek.

Hepinize bu süreçte göstermiş olduğunuz özverili çalışmalar ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız öğretmenim" dedi. Toplantı iyi dilek ve temennilerin ardından sonlandırıldı.

22-12-202022-12-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.