ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri IŞIK Osmancık’ta Eğitim Yatırımlarının Açılış ve Temel Atma törenlerine katıldı.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri IŞIK, Osmancık ilçemizde yapımı tamamlanan yatırımların toplu açılış töreni ve yeni yatırımların temel atma törenine katıldı.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri IŞIK Osmancık’ta Eğitim Yatırımlarının Açılış ve Temel Atma törenlerine katıldı.

Osmancık ilçemizde yapımı tamamlanan 200 kişi kapasiteli Anadolu Lisesi ve 150 kişi kapasiteli Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonlarının açılışı yapılırken, 24 Derslikli Osmancık Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin de Temeli Atıldı.

 

Osmancık da düzenlenen törene Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Fikri IŞIK, Valimiz Sayın Ahmet KARA, Ak Parti Çorum Milletvekilleri Sayın Salim USLU ve Sayın Cahit BAĞCI, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşarı Lütfi AKCA, Osmancık Kaymakamı, Belediye Başkanı ve protokol üyeleri katıldı.

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri IŞIK, bugüne kadar gerçekleştirilen yatırımlarla ilgili açıklamalarda bulundu. Konuşmaların ardından tamamlanan yatırımların açılışı ile yeni yatırımların temel atma töreni gerçekleştirildi.

 

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.