ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Belediye Başkanı Sayın Zeki GÜl Okul Müdürleriyle Yapılan Toplantıya Katıldı

Belediye Başkanı Sayın Zeki GÜl Okul Müdürleriyle Yapılan Toplantıya Katıldı

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK´ün 2018-2019 eğitim öğretim yılı öncesi okul müdürleriyle yaptığı toplantıya Belediye Başkanı Sayın Zeki GÜL de katıldı.

    İl Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda yapılan toplantıda iyi bir eğitim öğretim yılı geçirdiklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK: “Öğrencilerimizin başarısı, mutluluğu çok önemli. Öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılmalarını sağlayalım. Özellikle öğrenci mevcudu fazla olan okullarımızın mutlaka resmi bir kulübü olsun. Belediye gençlik merkezlerimizin kullanılmasına çalışalım. Belediye Başkanımız bize her türlü desteği veriyor.

     Okullarımızda kura çekimi ile daha önce yaşanan sorunlar ortadan kalktı. Ders bitimi sonrasında sosyal faaliyetler yapalım. Yabancı öğrencilerimize dil kursları açalım. Dilimizi öğretelim. Okul servis araçlarımızın kontrolü elimizde olsun. İnşaatı biten, devam eden okullarımız  var. İnşallah önümüzdeki yıl normal öğretime geçeceğiz. Birlik beraberlik içerisinde yöneteceğiz. Daha iyi bir eğitim öğretim yılı geçirmemizi diliyor, hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

     Belediye Başkanı Sayın Zeki GÜL kendisinin uzun yıllar eğitim camiası içerisinde yer aldığını belirterek, öğretmenlik mesleğinin güzel ve önemli bir meslek olduğunu ifade etti.

     Belediye Başkanı Sayın Zeki GÜL konuşmasının devamında: “İl Milli Eğitim Müdürümüzün ilimize çok şey kattığına inanıyorum. Milli Eğitim Müdürlüğümüzden gelen taleplere imkanlarımız ölçüsünde cevap vermeye çalışıyoruz. Hangi yetkim varsa okullarımız için kullanacağım. Cenab-ı Allah birlikteliğimizi bozmasın.  Tüm arkadaşlarıma yeni eğitim öğretim yılında sağlık, selamet ve başarılar diliyorum.” dedi. 

31-08-201831-08-201831-08-201831-08-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.