ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz İle Zümre Toplantısı Gerçekleştirildi

Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz İle Zümre Toplantısı Gerçekleştirildi

İL MEM SARI başkanlığında, ilimiz merkez ve ilçelerin tamamını kapsayan zümre öğretmenler toplantıları kapsamında 3.grup zümre öğretmenler toplantısı 203 Beden Eğitimi öğretmenimizin katılımları ile zoom üzerinden gerçekleştirildi.

Yapılan toplantıda gündeme dair konular üzerinde değerlendirmelerde bulunulurken, uzaktan eğitim süreci fiziksel aktivitelerinde yaşanan zorluklar, dönem sonu not uygulamaları gibi birçok konuda değerlendirmelerde bulunuldu.

Uzaktan eğitim sürecinde en zorlanan branşlardan biri olarak Beden Eğitimi öğretmenleri olduğunu belirten İL MEM SARI, okullarımızın bahçesinde koşan çocukları, onların bağrışmaları, gülüşmelerine çok özlem duyar olduk. İnşallah tez zamanda okullar öğrencilerine, öğrencilerimiz de okullarına kavuşacaktır.

Hepinize bu süreçte göstermiş olduğunuz özverili çalışmalar ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız öğretmenim" dedi. Toplantı iyi dilek ve temennilerin ardından sonlandırıldı.

22-12-202022-12-202022-12-2020

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.