ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bahçelievler MTAL “Robotik Kulübü” İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Etti

Bahçelievler MTAL “Robotik Kulübü” İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü Ziyaret Etti

     Bahçelievler MTAL yöneticileri ve “Robotik Kulübü” öğretmenleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

     Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK öğrencilerimizin her alanda başarılı olmalarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek: “Çocuklarımızın bu çalışmalarla bugüne uyandırılmaları önemli. Her öğrencimizin ilgi ve kabiliyetlerine göre bir alanda çalışmaları çocuklarımızın başarısı için gerekli.  Ekip kültürüyle, heyecanla çalışırsak güzel şeyler ortaya çıkıyor. Bu rüzgarı devam ettirmek lazım. Öğrencilerimiz bizim sermayemiz, kazancımız. İl Milli Eğitim Müdürü olarak gereken desteği vermeye hazırım. Fedakarca, ekip ruhuyla çalışarak ortaya çıkardığınız başarı için teşekkür ediyorum.” dedi.   

     Okul Müdürü Musa AKIŞ desteklerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’e teşekkür ederek, bu sene kulüp olarak yurt içinde ve yurt dışında katılacakları yarışmalardan başarı ile dönmeyi hedeflediklerini söyledi.

03-10-201803-10-2018

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.