ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Proje Ekibi İl Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

    “Erasmus Plus Programı Mesleki Hareketlilik Projesi” kapsamında Sevilla’ya giden Bahçelievler  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Proje Ekibi İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’ü  makamında ziyaret  etti. 
Bahçelievler  Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Proje Ekibi İl Milli Eğitim Müdürümüzü  Ziyaret Etti

      Okul Müdürü Halise AKAY,  proje ekibinde yer alan öğretmenler ile 12 öğrenci, Sevilla’da aldıkları eğitimi ve yaşadıkları tecrübelerini İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’le paylaştılar.

    Ziyarette Refakatçı Öğretmen Nurhan TÜRKMEN, “Erken Çocukluk Eğitiminde kullanılan Montessori eğitimini, Avrupa’da uygulamalı olarak görmeyi amaçlayan proje ile öğrencilerimiz, 15 gün süren uygulamalı eğitim alarak, okul öncesi eğitimde kullanılan materyaller, yöntem ve teknikleri yerinde gördüler. Ayrıca kendileri geliştirme, farklı kültürleri tanıma ve tarihi dokuyu görme fırsatı buldular.” dedi.

      İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, özellikle yurt dışı projelerinin gerek ülkemizin tanıtımı, gerekse tecrübe kazanımı açısından  önemli olduğunu söyleyerek, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerin izlenimlerini ve düşüncelerini de alan  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK, projenin hazırlanmasında ve uygulanmasında emeği geçen yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti.

25-03-201625-03-201625-03-201625-03-2016

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.