ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Yozgat’tan Ödüllerle Döndüler

Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Yozgat’tan Ödüllerle Döndüler

     Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek İçecek Hizmetleri  Bölümü 11. ve 12. sınıf öğrencileri Yozgat’ta yapılan 1. Ulusal Aşçılar ve Pastacılar Şampiyonası Bölge Ön Elemelerinde bireysel ve okul kategorilerinden  iki altın, iki gümüş ve beş bronz madalya ile döndüler. 

     Okul Müdürü Halise AKAY ve Alan Öğretmenleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK’le görüşen öğrenciler, kendilerine madalya kazandıran ürünler hakkında bilgi vererek duygularını paylaştılar. 

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali BÜYÜK öğrencilerin başarılarını kutlayarak: “Çalışınca başarı ortaya çıkıyor. Öğrencilerimizin yaşadıkları heyecan ve başarı hayatlarının ileriki dönemlerinde daha anlamlı olacak. Hayatın içine girince kendilerine yön veren öğretmenlerinin kıymetini daha iyi anlayacaklar. Hepiniz bir birinden güzel işler çıkarmışsınız. Sizleri tebrik ediyorum. Bundan sonraki hayatınızda da en güzelini yapacağınıza inanıyorum. Hep altın kazanacağım düşüncesiyle çalışırsanız başarılı olursunuz. Sizin başarınızda emeği geçen öğretmenlerimizi ve okul yöneticilerimizi tebrik ediyor, Türkiye finalinde başarılar diliyorum ” dedi. 

09-05-201709-05-201709-05-201709-05-2017

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.