ÇORUM İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bağımlılıkla Mücadele Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Hayat Boyu Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi projesi kapsamında 15.05.2015 Cuma günü İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda Bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Bağımlılıkla Mücadele Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı.

Hayat Boyu Öğrenmeden Sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü Erhan YAŞAR başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Halk Eğitim Merkezi Müdürleri, Mesleki Eğitim Merkezi Müdürleri, Merkez Ana Okulu, İlkokul, Ortaokul ve Ortaöğretim Okul Müdürleri, Bağımlılıkla Mücadele İl Formatör Öğretmenleri ve Yeşilay Cemiyeti Çorum Şube Başkanı’nın katıldı.

Şube Müdürü Erhan YAŞAR Bağımlılıkla mücadele eğitiminin anaokullarından başlayıp ortaöğretim öğrencilerine ve yetişkinlere kadar devam etmesi gerektiğini belirtti. Bağımlılıkla mücadele formatör öğretmeni Mahmut Yaser MERT ve Yeşilay Cemiyeti Çorum Şube Başkanı Atilla ALPAY da konu ile ilgili katılımcılara bilgi verdiler.

Milli Eğitim Şube Müdürü Erhan YAŞAR bağımlılık konusunda öğrencilere ve yetişkinlere okullar tarafından halk eğitim müdürlükleri işbirliği halinde kurs verileceği ve kursa katılanlara katılım belgesi verileceğini belirtti.

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi No 8 - 0 (364) 224 17 83 / 224 02 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.